PETR KASNAR

Profesionální kouzelník a moderátor pro vaše akce!
Více o mně

Komerční i soukromé akce

Fantastický program kamkoliv a na libovolně dlouhou dobu!
Bez investic do technického zajištění!
Více informací

NAUČTE SE KOUZLIT!

Škola triků a kouzel pod vedením mistra republiky v oborech mikromagie a manipulace
  Více informací  

 

 Soukromé akce
 

Rodinná slavnost

Během rodinných oslav, významných životních jubilejí a podobných příležitostí nastává otázka, jak se vypořádat s programem. Pokud si objednáte program Petra Kasnara nebudete mít starosti ani s tím, na jak dlouho program vydrží, ani jak zařídit, aby byl zábavný pro všechny věkové kategorie. Navíc vám odpadnou starosti s jakýmkoli technickým zajištěním.

Protože se jedná o program profesionální mikromagie, jehož obdoba je prověřena mnoha lety během nejrůznějších firemních akcí, nemusíte se rozhodně obávat o výsledek.

casino_02_big.jpgmikromagie_09_big.jpgmikromagie_10_big.jpgmikromagie_11_big.jpg

Dětská párty

V tomto případě si děti užijí kouzla ne jen na obrazovce jako obvykle, ale přímo s kouzelníkem na své vlastní oslavě! Tento program je určen pro menší skupinu dětí, do jakéhokoli prostoru, kde si kouzla opravdu užijí společně.

Kouzelná svatba

Svatba je sama o sobě kouzelný okamžik v životě rodin, ale pokud chcete přispět k tomu, aby i zábava na svatbě byla doslova kouzelná, není nikoho povolanějšího než pozvat na svatbu kouzelníka. A protože tento okamžik by měl zůstat opravdu neopakovatelný, stojí za to pozvat skutečného profesionála. Bude se kouzlit s lahví sektu, prstýnky, bankovkami a dalšími podobnými věcmi a téma všech kouzel bude samozřejmě výsostně svatební. Přejete-li si tedy elegantní a slavnostní program, těžko budete hledat jinou alternativu.