PETR KASNAR

Profesionální kouzelník a moderátor pro vaše akce!
Více o mně

Komerční i soukromé akce

Fantastický program kamkoliv a na libovolně dlouhou dobu!
Bez investic do technického zajištění!
Více informací

NAUČTE SE KOUZLIT!

Škola triků a kouzel pod vedením mistra republiky v oborech mikromagie a manipulace
  Více informací  

 

 Reference
 
Dobrý den, pane Kasnare,
ráda bych Vám velice poděkovala za včerejší produkci, bylo to opravdu úžasné a všichni jsou nadšeni.Děkuji  za milou spolupráci a prosím zašlete nám fakturu co nejdříve, abychom zvládli proplatit do konce roku.
Děkuji a přeji krásný pátek.
S pozdravem,
Olga Čablíková
Office Manager Grafton Recruitment s.r.o.
 
 
Dobrý den,
viděl jsem Vaše vystoupení minulý týden na parníku Vyšehrad a ačkoli jsem během svého pobytu v USA bydlel půl roku s profesionálním kouzelníkem, byl jsem velmi příjemně pobaven... Zdá se, že jste ve svém oboru skutečně třída:) Rád bych se zeptal jaká je vaše cena za dvě hodiny mikromagie. Uvažuji o ní jako součást oslavy mamčiných narozenin v září. Lokalita - Praha...
Předem děkuji za odpověď a přeji pěkné dny,
Zdeněk Jouza
 
 
Dobrý den, pane Kasnare,
děkuji Vám velice za Vaše vystoupení na naší svatbě. Podařilo se Vám svými kouzly zamotat hlavu nejen mě s (nyní již) manželkou, ale i například specialistovi na počítačovou bezpečnost a dvěma instruktorům zásahových jednotek policie... ;) Byl jste perfektní, děkuji.
S přáním pěkného víkendu
Jan Jarolím
 
 
Dobrý den.
Při příležitosti vánočního večírku firmy Edenred, Na Zvonařsce v Praze, jsem měla možnost vidět Vaše vystoupení. Věnoval jste se nám individuálně a bylo to neuvěřitelné.Tímto po delší době Vám děkuji za úžasný zážitek.
Petra Řezníčková
 
 
Dobrý den, vážený pane Kasnare,
Dovoluji si Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za skvělý zážitek z Vašeho vystoupení na žižkovské věží (ALD). Umění vašeho řemesla mi bylo vždy blízké, o to úžasnější je, mohu-li vidět mistra Vašeho formátu z bezprostřední blízkosti. Chvílemi si až člověk říká, že porušujete řadu zákonů, které nám přední fyzikové cestou našich učitelů vštěpovali.
S přátelským pozdravem
Ing. Pavel HERDA
 
 
Dobrý večer Kasnarovi,
ještě jednou děkujeme za příjemný nedělní večer plný kouzel a dobrého vína. Byli jsme potěšeni, a nejen my, Vaší návštěvou a věříme, že když budete mít někdy cestu okolo MB, anebo dostanete chuť na dobrou kávu, či víno:-), určitě se ozvete! Budeme se těšit.
S pozdravem
Rýdlovi
 
 
Dobrý den,
mockrát děkuji za perfektní představení, které nadchlo i mé kolegy. O bankovkce v citrónu se zřejmě bude hovořit ještě dlouho.
S přátelským pozdravem
Zbyněk Šonka
 

Dobrý den pane Kasnare,
moc děkuji za rychlou odpověď a nabídku účinkování. Mám radost, že jste v našem termínu volný. Bylo by možné se s vámi v blízké době sejít na krátkou informační schůzku, abychom si ujasnili co a jak, ať neimprovizujeme až na místě? Prosím, napiště si tedy 7.9. navečer do diáře. Moc se na vaše vystoupení těšíme, bude to hřeb večera. Kdysi dávno jsem se s vámi setkal na oslavě Ondry Kafky, kdy jsme kolem vás seděli/stáli a nikdo vás z žádného úhlu neodhalil :o) Byl to výtečný zážitek na dlouhou dobu, tak věříme, že na něj navážete. Dejte mi tedy, prosím, vědět, kdy a kde (prosím o území Prahy) by se vám hodila ta schůzka.
S pozdravem
M. Beneš
 
 
Dobrý den pane Kasnare,
viděl jsem Vaše vystoupení u nás ve firmě a zanechalo to ve mně nesmazatelný dojem! Budu mít menší, ryze rodinou oslavu a rád bych Vás na ni s dovolením pozval jako „třešničku na dortu“. Představuji si cca 60-90min. vystoupení v Mladé Boleslavi. Nedokážu si ani v nejmenším představit co by to vyšlo. Bylo by možné,v případě Vašeho zájmu, zaslat cenovou nabídku?
Děkuji, s úctou
Rýdl Josef
 
 
Dobrý den pane Kasnare, před 10 lety jste byl na oslavě mých narozenin na lodi v Praze  na Vltavě. Vaše vystoupení tam sklidilo velký úspěch a mnoho ohlasů. Jelikož po 10-ti letech opět oslavím výročí, rád bych věděl, jaká by byla možnost opětovné Vaší účasti. Termín konání akce je 17.5. v Harrachově. Z Vaší nabídky mě zaujalo   Casino Magic show. Pro moji akci bylo ideální cca 60 min. vystoupení pro všechny dále  doplněné následnými cca 90 minuty vašich individuálních „kouzlíček“ mezi stoly.Můžete mi prosím zaslat cenovou nabídku ?
Děkuji
Michael Závěrka
 
 
Dobrý den,
kontaktuji Vás na základě předaného kontaktu od Zbyňka Války, který mne upozornil, že jste vynikající kouzelník a performer…..
Mia Nováková
 
 
Vážený pane Kasnare,
Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za Vaše vystoupení v Mor. Chalupě  v Brně 13.3. Vaše vystoupení bylo opravdu ojedinělé.Děkuji a těším se na další setkání s Vámi při některé z dalších akcí, které naše agentura pořádá.
Přeji Vám pěkný den.
Lenka Hošková
 
 
Vážený pane Kasnar,
děkujeme za skvělé vystoupení na hradě Křivoklát 21.7.
Stihli jsme Vaše představení od 11 hodin a moc jsme si to užili. Jako asistenti jsme působily celá rodina - od manželky v bílé blůze s černými kraťasy až po obě holčičky v růžových šatech (prosím Vás, ty stříbrňáky by z nich mohly padat pořád, to by bylo moc fajn - ale i tak jsou to nejcennější pro mě a manželku). Co mě ale zaujalo nejvíce byla na začátku představení část, která probíhala s mojí manželkou a dvěma pány. Pány jste držel svými rameny a stisknutými pouze ukazováky v rukou. Co mě ale nejvíce zarazilo byla část, kdy jste nejdříve držel mojí manželku za rameno a potom ona cítila Vaše poklepání na rameno pána stojícího vedle. Když jsem se manželky ptal, cítila to velmi silně a reálně. Velice mě to zaujalo a zůstalo mi to v hlavě, jako věc, která je buď fyziologická nebo mentální a v kategorii málo známých jevů, které existují :-)Docela by mě zajímala právě tato část, jestli byste mohl naznačit. Manželka nevěří ničemu, natož kouzlům, takže bych řekl, že jí to totálně dostalo. Musím i mně. Každopádně Vám děkujeme za skvěle vytvořené představení, které jsme si skvěle užili. Děkuji Vám mnohokrát a snad se někdy potkáme nebo Vás uvidíme na dalším představení.Se srdečným přáním obrovských úspěchů a skvělé kariéry Vás zdraví
Michal Cílek a rodina
 
 
Vážený pane Kasnare,
 po naší předchozí telefonické dohodě posílám závaznou objednávku vystoupení na společenském večeru obchodníků Amway v Klánovickém Golfclubu. Rádi bychom pro veliký úspěch zopakovali aražmá z loňského roku, kdy po oficiálních projevech následovalo Vaše skvělé pódiové vystoupení (které by letos mělo být skutečně na pódiu) a poté jste během večera úžasně bavil společnost svým uměním mikromagie. Předpokládaný začátek akce je v 18:00h, kdy začne oficiální část, Vaše vystoupení by mělo následovat +- v 19:00h.
Děkuji a jsem s pozdravem.
Roman Čížek