PETR KASNAR

Profesionální kouzelník a moderátor pro vaše akce!
Více o mně

Komerční i soukromé akce

Fantastický program kamkoliv a na libovolně dlouhou dobu!
Bez investic do technického zajištění!
Více informací

NAUČTE SE KOUZLIT!

Škola triků a kouzel pod vedením mistra republiky v oborech mikromagie a manipulace
  Více informací  

 

 Komerční akce
 

MIKROMAGIE

Přejete si originální, příjemnou, nevtíravou a elegantní zábavu? Nejlepší volbou je v takovém případě mikromagie! Kouzla jsou předváděna po mnoho hodin přímo mezi hosty.

Petr Kasnar není zaměřen na snahu šokovat za každou cenu. Jeho jediným cílem je diváky bavit opravdu nevšedními uměleckými zážitky, takže některé (dnes díky internetu) oblíbené efekty mají v jeho repertoáru přísný zákaz.

Protože ho mnozí klienti už dobře znají, mohou si dovolit ho pozvat ke stolu při důvěrném obchodním jednání, do VIP zóny během konference, nebo i při význam rodinném jubileu. Příležitostí, kde Petr Kasnar uchvátil hosty svým uměním bylo nepočítaně. Za 30 let profesionální činnosti se z mnohých klientů stali jeho přátelé, protože jeho služeb po první zkušenosti využívali po mnoho let. Petr Kasnar disponuje repertoárem cca 500 převážně vlastních verzí triků, převzatých od nejlepších kouzelníků na světě. Kromě toho má v repertoáru desítky vlastních originálních triků.

098Q3176.JPG098Q3201.JPG098Q3252.JPG098Q3272.JPG098Q3422.JPG098Q3448.JPG098Q3474.JPG098Q3492.JPG098Q3511.JPG_DSC2203.jpg_DSC2204.jpg_DSC2205.jpg_DSC2398.jpg_DSC2400.jpg

PETR KASNAR – MAGIC

Nejnovější projekt Petra Kasnara. 30 minut trvající představení určené především na jeviště, ale proveditelné bez problémů i na parketu. Diváci celého hlediště se stanou účastníky této neuvěřitelné show. Je to program vytvořený především na firemní akce, takže nevyžaduje žádné složité přípravy jeviště. Petr říká, že si přál vytvořit představení, kde diváci budou litovat, že se kouzla realizují pomocí triků. A kde si sami budou přát, na to alespoň na chvíli zapomenout.

MAGIOHRY

Pokud pořádáte program pro děti, bez kouzel a skutečného kouzelníka by to určitě nebylo to pravé.

Představení Magiohry je určeno právě dětem, ale bavit se budou i dospělí. U kouzel pro děti nesmí nikdy chybět legrace a s Petrem si děti samozřejmě zakouzlí společně a možná se i něco naučí. Představení se skládá ze tří cca 20-ti minutových částí, které je možné si objednávat i jednotlivě. Každý pořadatel si tedy může vybírat podle svých potřeb a možností.